Gra Tibiame na Androida

tibia-microGra istnieje już dobrych kilka lat i cały czas się rozwija aby zagrać w Tibieme musimy posiadać telefon z javą, symbianen, androidem lub Iphona. Nie jest ciężko znaleść klijeta do gry wystarczy wpisać w google :Tibiame.

A teraz więcej o samej grze, gdy startujemy do wyboru mamy dwie postacie :
*Wizard(Mag)- opiera się na używaniu czarow i posiada bardzo silne bronię co jest jego wielką zaletą lecz jest bardzo słaby defensywnie.
*Warror(Rycerz)- jego zaletą jest twardość, jest bardzo wytrzymały i opiera się prawie wyłącznie na broni która przy sobie nosi.

W grze nie ma określonego levelu więc można expić do woli. Wiele expowisk na facc(gra bez premium) a jeszcze więcej znajdziemy grając z pacem(płatne premium) , który nie jest zbyt drogi a daje nam o wiele więcej możliwości. W grze jest bardzo dużo potworów oraz bossow, wiele różnych przemintow i questow które napewno sprawia ze miło spędzimy czas na swoim telefonie.

W Tibime są 33 światy, na każdym grają polacy istnieje także wiele stron o tej pięknej grze więc i ty dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w świecie Tibi na telefonie !!

Comments are closed.