Facetune na Androida

facetune-na-androidaFacetune to aplikacja, która pozwala na szybki retusz zdjęć portretowych. To narzędzie, które powstało z myślą o wszystkich miłośnikach tzw. selfie. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dodatkowo do każdej z proponowanych funkcji dostępne jest krótkie wprowadzenie. Aplikacja jest jednak na tyle intuicyjna, że korzystanie z działu pomocy raczej nie będzie potrzebne.
Facetune to zdecydowanie jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, gdy chodzi o retusz zdjęć na smartfonie lub tablecie. Z pomocą aplikacji możemy szybko wygładzić zmarszczki na twarzy, usunąć wszelkie niedoskonałości skóry, wybielić zęby i wprowadzić wiele innych zmian. To jednak nie wszystkie funkcje, z których można skorzystać. Z pomocą Facetune możemy również znacznie wyostrzyć określone detale zdjęcia i tym samym wyciągnąć je na pierwszy plan. Możliwe jest również zmienienie tonacji zdjęcia, koloru włosów modela itd.
Jak większość programów do obróbki zdjęć, również i Facetune dysponuje rozmaitymifiltrami oraz emulgatorami obiektywów. Jedną z najciekawszych opcji jest Lighting, zastosowanie tego filtra pozwala nam na uzyskanie efektu oświetlenie studyjnego na naszym selfie. To narzędzie, które z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom autoportretów robionych smartfonem.
Lubisz eksperymentować ze zdjęciami? W takim razie na pewno nie zawiedzie Cię funkcja Reshape, która umożliwia nam zniekształcenie twarzy na zdjęciu w dowolny sposób. Jeśli byłeś ciekawy, jak wyglądałbyś jako ufoludek, teraz możesz to szybko sprawdzić!

Comments are closed.