Mój budżet na Androida

moj-budzet-android„Mój budżet” to aplikacja zarówno dla osób, które mają problem z kontrolowaniem swoich wydatków, jak i dla tych, które chciałyby po prostu sprawniej i wygodniej zarządzać finansami. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zastanawiać, co się stało z Twoimi pieniędzmi, ta aplikacja będzie dla ciebie doskonałym wyborem.
„Mój budżet” pozwala na łatwe rejestrowanie wszystkich wpływów oraz wydatków. Na początku może być to nieco czasochłonne, ponieważ stałe kategorie, które skonfigurowano w aplikacji, nie zawsze są adekwatne do naszych indywidualnych wydatków i wpływów. Stąd też konieczne będzie tworzenie własnej bazy kategorii. Możliwe jest w aplikacji rejestrowanie zarówno pojedynczych wpływów i wydatków, jak i wpisanie stałych zleceń, np. opłaty mieszkaniowe, rata kredytu itd.
Aplikacja prezentuje stan naszych finansów w postaci czytelnego wykresu. W każdej chwili możemy sprawdzić, jakimi środkami dysponujemy, czy jesteśmy w stanie dokonać jakiegoś większego zakupu. Możliwe jest szybkie ustalenie limitu wydatków (w danej kategorii albo w określonym przedziale czasowym).
Aby korzystać z aplikacji „Mój budżet” nie trzeba łączyć się z Internetem. Nie jest również konieczna rejestracja. Co istotne, od razu po uruchomieniu programu możemy sprawdzić aktualne saldo. Bez problemu można zarządzać także i większą liczba kont. Aplikacja sporządza statystyki wydatków i wpływów, które prezentowane są w tabelach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można szybko wyszukać dany wydatek. Dzięki opcji tworzenia szablonów rejestrowanie wydatków z czasem staje się niemalże automatyczne.

Comments are closed.