Mother of Myth na Androida

mother-of-mythMother of Myth to pozycja, która powinien przetestować każdy fan gier RPG. Od razu warto zaznaczyć, że gra wyróżnia się swoją atrakcyjną grafiką i świetną oprawą dźwiękową. Nieprzewidywalna akcja i stabilność aplikacji to kolejne atuty Mother of Myth.
Jak można się łatwo domyślić, Mother of Myth to gra bazująca na greckich mitach. Jeśli chciałbyś przenieść się do świata greckich bogów, teraz jest to możliwe! Wystarczy jedynie ściągnąć tę aplikację na swojego smartfona. Gracz wciela się w określoną postać, a następnie wraz z przyjaciółmi przemierza antyczny świat, napotykając po drodze nie tylko liczne przygody, ale także i najróżniejsze potwory. Jako wybraniec bogów gracz ma za zadanie walczyć z krwiożerczymi monstrami i w ten sposób ocalić świat przed zniszczeniem.
W trakcie rozgrywki zdobywamy różne nowe umiejętności, w tym także nadludzkie moce. Zwycięstwa w walce z potworami, jak również gromadzenie magicznych przedmiotów, pozwalają graczowi na osiągnięcie kolejnych poziomów. Niebanalnym rozwiązaniem w Mother of Myth są karty z mocami bogów, które możemy każdorazowo aktywować, nim rozpoczniemy grę na nowym poziomie zaawansowania. Aby później uruchomić wybrane moce, wystarczy jedynie wykonanie określonego uprzednio gestu na ekranie smartfona. Sterowanie postacią jest bardzo proste, z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza użytkownikom tabletów.
Trójwymiarowa grafika, rozbudowana fabuła oraz ciekawe dialogi to istotne argumenty, które przemawiają za przetestowaniem tej pozycji. Możliwe jest stopniowe ulepszanie swojej postaci.

Comments are closed.