Boom Beach na Androida

boom-beachBoom Beach to kolejna gra na Androida, którą wyprodukowało studio Supercell (producent Clash of Clans). Podobnie jak inne gry tego producenta także i Boom Beach pozytywnie zaskakuje atrakcyjną oprawą audiowizualną. Gra naprawdę wciąga!
Jeśli miałeś okazję przetestować bezkonkurencyjną grę Clash of Clans, na pewno Boom Beach tego samego twórcy Cię nie zawiedzie. Ponieważ Boom Beach wykorzystuje niektóre elementy wspomnianego już hitu Supercell, osoby, które miały za sobą doświadczenia z Clash of Clans, na pewno szybko zorientują się w zasadach gry.
Gracz ma za zadanie bronić mieszkańców okolicznych wysp przez atakami tzw. Blackguards. Oczywiście można także samemu zaatakować wyspę zajętą przez Blackguards, inną opcja jest wysłanie zwiadowców. Sam atak przebiega w taki sposób, że po wyborze celu ataku nasze jednostki same atakują określone obiekty na wyspie. Gracz może jednak wpierać swoje siły poprzez ostrzał wroga oraz rzucanie rac. Możliwe jest także przemieszczenia swoich jednostek na inne miejsce.
Boom Beach to typowa gra strategiczna. W praktyce oznacza to, że gracz musi dokładać starań, nie tylko po to, by chronić mieszkańców przed atakiem wrogów, ale także by rozbudować wyspę i czerpać wymierne profity ze swojej bazy. Pozyskane w grze środki inwestuje się w budowę nowych budynków, baz obronnych itd. Warto podkreślić, że w zależności od tego, na jakim akurat poziomie gry jesteśmy, obowiązują nas pewne ograniczenia inwestycyjne (można np. wybudować tylko określoną ilość budynków danego typu).

Comments are closed.