Word Bucket na Androida

Chcesz nauczyć się nowego języka? Potrzebujesz pomocy przy nauce słówek i dłuższych zwrotów? Z pewnością przyda Ci się nowa aplikacja na urządzenia z Androidem – Word Bucket.

Nauka słownictwa nigdy jeszcze nie była tak prosta. Teraz szybko przyswoisz liczne słówka z takich języków jak np.: angielski, francuski, portugalski, rosyjski, japoński itd. Aplikacja jest w stu procentach darmowa. Word Bukcet to rozwiązanie zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki w nauce danego języka, jak i dla tych, które osiągnęły już pewien stopień zaawansowania. Warto zaznaczyć, że program nadaje się znakomicie również dla dzieci, które na pewno będą wręcz zachwycone dostępnymi tutaj zabawami lingwistycznymi.
Co dokładnie oferuje nam ta bezpłatna aplikacja na Androida? Przede wszystkim możliwość skorzystania ze słowników wielu języków. Szukane słowa znajdziemy bardzo szybko, oczywiście możemy je zapisać we własne bazie leksykalnej. Aplikacja umożliwia nam ocenę postępów oraz kontakt z członkami społeczności korzystającej z programu Word Bucket. Dzięki temu możemy podzielić się z innymi zarówno swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi kwestii językowych jak i poznać kolejne słowa. Word Bucket to nie tylko listy słówek i zwrotów. To przede wszystkim zestaw pomysłowych gier słownych. W praktyce oznacza to, że proces akwizycji języka jest nie tylko efektywny, ale także przyjemny dla osoby uczącej się.

Jak wspomnieliśmy, za pomocą aplikacji możemy w trybie online połączyć się z całą społecznością Word Bukcet. Jednakże nie należy zapominać, że aplikacja może być wykorzystywana również offline. Zatem także, gdy nie mamy akurat połączenia z siecią, możemy bez przeszkód uczyć się nowych słówek.

Comments are closed.