1 Second Everyday na Androida

Wyprodukowana przez Touch Lab Inc. aplikacja 1 Second Everyday to znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałaby prowadzić swego rodzaju wirtualny pamiętnik w formie video.

Chcesz szybko przypomnieć sobie, co robiłeś tydzień, dwa miesiące czy może pół roku temu? Dzięki 1 Second Everyday z powodzeniem możesz udokumentować każdy dzień swojego życia. Przekonaj się, jak to działa! W wielkim skrócie aplikacja umożliwia nam codzienne kręcenie krótkich filmów, które później można później łączyć z innymi filmikami z danego miesiąca lub roku.
Tak naprawdę wystarczy, że zdecydujesz się nagrać jedną sekundę każdego dnia (1 Second Everyday), aby móc stworzyć z nagranego materiału porywającą, przywołującą emocje kompilację, która w skrócie przedstawi Twój ostatni miesiąc, rok czy nawet dłuższy okres. W takim zestawieniu na pewno znajdzie się wiele miejsc, osób oraz wydarzeń, które być może zostałyby zapomniane, gdyby nie ta niebanalna aplikacja na urządzenia z systemem Android.
Pod względem wizualnym 1 Second Everyday przypomina wirtualny kalendarz. W tym miejscu powinniśmy podkreślić jeszcze, że aplikacja w sposób inteligentny przyporządkowuje nagrania wykonane za pomocą smartfona do odpowiedniej daty. Stworzenie zestawienia filmików obejmujących określony okres czasu jest bardzo proste. Wszystkie konieczne funkcje znajdziemy na pasku umieszczonym w dolnej części ekranu. Nie musimy się obawiać, że zapomnimy o codziennym nagraniu – aplikacja na pewno nam o tym przypomni. Kompilacje video można bez trudu opublikować na dowolnym portalu społecznościowym.

Comments are closed.