HabitRPG na Androida

Jeśli i Ty uważasz, że przydałoby Ci się nieco więcej dyscypliny do wykonywania niektórych codziennych czynności, być może najwyższy czas zapoznać się z wyprodukowaną przez OCDevel aplikacją o nazwie Habit RPG.

Aplikacja bardzo przypomina wyjątkowo popularne gry RPG. Jednocześnie jest ona tak skonstruowana, że może stanowić bardzo dobrą motywację do systematycznego wykonywania wszystkich zaplanowanych czynności. Aplikacja HabitRPG może zostać pobrana bezpłatnie. Tym bardziej warto pomyśleć o przetestowaniu tego ciekawego programu na Androida. Z pewnością szybko zauważysz, że znacznie łatwiej jest Ci uporać się z listą zadań na dany dzień.
Jak to działa? Wszystkie zaplanowane czynności wprowadzamy do aplikacji, dzieląc je na 3 podstawowe kategorie. Pierwsza kategoria to nawyki oraz różne zwyczaje, z których jesteśmy rozliczani każdego dnia. Druga grupa obejmuje zadania do wykonania w dany dzień. Trzecia natomiast to czynności, które musimy wykonać, które jednak nie mają konkretnego terminu. Przy wprowadzonych czynnościach musimy oznaczyć, czy w otrzymamy za nie punkty ujemne (gdy chodzi np. o niezdrowe nawyki) czy dodatnie (wykonanie zaplanowanej czynności).
Realizacja planów i nieuleganie złym nawykom procentuje możliwością dalszego rozwijania awatara, który kreujemy jako użytkownicy HabitRPG. Regularne wykonywanie zaplanowanych czynności oznacza, że otrzymujemy wirtualną walutę, która pozwala nam przenieść się na kolejny poziom zaawansowania. Za wirtualne pieniądze możemy także zakupić dla naszej postaci zbroję, miecze, lecznicze eliksiry itd.

Comments are closed.