Mobile Counter Pro na Androida

Mobile Counter Pro to profesjonalna aplikacja produkcji Invent Venture, która niezawodnie zlicza transfer, stosując się do specyfiki danego operatora. Program jest regularnie aktualizowany, odznacza się atrakcyjną grafiką oraz coraz większą liczbą dostępnych funkcji.

Z pewnością jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć pewność, że korzystamy z aplikacji, której działanie jest bezbłędnie we wszystkich okolicznościach. Warto podkreślić, że zanim zdecydujemy się na wariant Pro, możemy zawsze przetestować darmową wersję aplikacji. Możemy sprawdzić jej funkcjonalność, oceni interfejs i zdecydować ostatecznie, czy opłaca się ściągnąć wersję płatną. Do uruchomienia aplikacji konieczny jest system Android 2.1 lub nowszy.
Obecna wersja aplikacji Mobile Counter Pro oblicza transfer danych na trzy sposoby. Pierwszy z nich to metoda standardowa – w tym przypadku nie stosuje się żadnych zaokrągleń. Drugi sposób polega na zaokrąglaniu sumy całego transferu (zarówno danych wysłanych jak i pobranych) do jednostki, którą preferuje nasz operator telefonii komórkowej. Możemy także zdecydować się na trzecią opcję, która polega na osobnym zaokrąglaniu ilości danych pobranych i wysłanych. Ustawienie wybranej metody zliczania transferu zajmie nam zaledwie chwilę. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi programu Mobile Counter Pro z pewnością nie sprawi nam to żadnego kłopotu. Przetestuj tę nowoczesną aplikację już teraz! Sam zobaczysz, jak prosta stanie się kontrola nad wykorzystywanym przez Ciebie transferem.

Comments are closed.