3G Manager – Battery saver na Androida

Chcesz skutecznie podnieść produktywność swojego smartfona? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Obecnie możesz ściągnąć nadzwyczaj przydatną aplikację 3G Manager – Battery Saver, która z pewnością nie raz pozytywnie Cię zaskoczy. Sprawdź sam już teraz!

Aplikacja cieszy się wielkim uznaniem pośród internautów, którzy mieli okazję ją osobiście przetestować. Powtarzają się opinie, że faktycznie pomaga ona w znacznym stopniu spowolnić rozładowywanie się baterii. To bynajmniej nie wszystkie zalety tej doskonałej aplikacji. 3G Manager – Battery Saver sprawi bowiem, że znacznie wolniej będziemy zużywać transfer danych, który możemy comiesięcznie wykorzystać w ramach abonamentu. Przekonaj się sam, jakie to proste! Na wymierne efekty nie będziesz musiał długo czekać. Przede wszystkim aplikacja umożliwia nam na odłączenie naszego smartfona od Internetu zaraz po tym, gdy wyłączymy ekran. Cały proces zachodzi w pełni automatycznie. Aby ponownie połączyć się z siecią, musimy jedynie odblokować ekran. Co ciekawe, możemy samodzielnie ustawić czas, po jakim połączenie z Internetem zostanie samoistnie przerwane przez nasz smartfon.
Wielu użytkowników smartfonów korzysta z rozmaitych aplikacji, które co jakiś czas potrzebują aktualizacji. Na szczęście i w tym względzie 3G Manager – Battery Saver nas nie zawiedzie. Jeśli jest to konieczne, bez trudu można ustawić program w ten sposób, aby w pewnych odstępach czasu łączył się z Internetem nawet przy wyłączonym ekranie. Dzięki temu możliwe będzie pobranie z sieci wszelkich potrzebnych aktualizacji.

Comments are closed.