Color Splash Effect Pro na Androida

Jeśli chciałbyś, aby Twoje zdjęcia zrobione smartfonem nabrały profesjonalnego charakteru, musisz zdecydowanie pomyśleć nad ściągnięciem aplikacji Color Splash Effect Pro, która jest dostosowana do nowoczesnych urządzeń wspierających system Android. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie zostało wyprodukowane przez firmę Lyrebird Studio, która dotychczas wypuściła na rynek takie cenione aplikacje jak np.: Pro Camera FX albo FX Pro Photo Editor.

Jaki efekt możemy uzyskać, wykorzystując praktycznie aplikację Color Splash Effect Pro? Program pozwala nam na tworzenie wspaniałych kompozycji w tonacji czarno-białej, na których zachowane są kolorowe szczegóły. Np. na czarno-białym zdjęciu możemy pozostawić kolorowe kwiaty itd. Samo edytowanie fotografii za pomocą aplikacji jest naprawdę bardzo proste, nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, aby temu podołać. Program udostępnia nam łatwe w obsłudze narzędzia – pędzle różnego rozmiaru, za pomocą których nanosimy kolory na wybrane miejsce. W aplikacji dostępne są również filtry pozwalające na całkowitą zmianę charakteru zdjęcia.
Color Splash Effect Pro to aplikacja, która pozwoli Ci na efektowną obróbkę każdego zdjęcia. Szybkość działania programu nie pozostawia nic do życzenia. Gdy już dokonasz wszystkich pożądanych zmian w danej fotografii, możesz ją bez problemu zapisać na smartfonie (albo tablecie) – proces zapisywania raczej nie przekroczy kilku sekund. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt, że program ma naprawdę intuicyjny interfejs, w dodatku pozwala na szybkie zamieszczenie zdjęcia na Facebooku.

Comments are closed.