ArcNote na Androida

Coraz częściej zarówno w trakcie wykładów na uczelniach jak i podczas szkoleń branżowych wykorzystywane są prezentacje multimedialne. Obecnie dzięki nowoczesnej technologii nie musimy już na szczęście ręcznie notować wszystkich istotnych informacji.

Wystarczy jedynie smartfon z dobrym aparatem fotograficznym, aby móc zrobić zdjęcie wszystkim prezentowanym slajdom. Nie musimy martwić się, że zdjęcia okażą się trudne do odczytania – z pomocą przychodzi nam doskonała aplikacja ArcNote wyprodukowana przez ArcSoft Inc.
Z pomocą tego oprogramowania możemy nasze notatki w firmie zdjęć uporządkować według dowolnego klucza. To jednak nie wszystko. Nie musimy się także martwić niezbyt dobrą jakością zdjęć. Twórcy ArcNote zadbali także i o ten szczegół. Program pozwala nam na wyostrzenie wszystkich zdjęć oraz ich wykadrowanie. W praktyce oznacza to, że późniejsze studiowanie sfotografowanego materiału nie będzie nastręczać absolutnie żadnych trudności. Nie ważne, czy chodzi o odręczne notatki z wykładów, fotografie slajdów czy też po prostu teksty z książek – program ArcNote na pewno stanie na wysokości zadania. Jakby tego było mało program pozwala nam także na nagrywanie wykładów i późniejsze ich zapisywanie . Oczywiście każdy zbiór notatek przechowany za pomocą aplikacji możemy w dowolnym momencie zapisać w pliku PDF.
Wygoda oraz wysoka niezawodność to zdecydowanie zalety, które czynią aplikację ArcNote niezbędną nie tylko dla studentów, ale także dla pracowników biurowych różnego szczebla. Wypróbuj ten program sam! Na pewno będziesz zadowolony!

Comments are closed.