FlightTrack na Androida

FlightTrack to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkie osoby dużo podróżujące samolotami. Jeśli i Ty się do nich zaliczasz, zachęcamy Cię do zainstalowania tej wyjątkowo funkcjonalnej aplikacji na Androida. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

FlightTrack to bardzo prosty w obsłudze program, który umożliwi nam sprawdzenie statusu danego lotu w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że jeszcze przed dotarciem na lotnisko możesz dowiedzieć się o ewentualnych opóźnieniach lotu czy nawet o jego odwołaniu. Jeśli okaże się, że interesujący Cię lot ma znaczne opóźnienia za pomocą tej intuicyjnej aplikacji możesz wyszukać inne połączenie. Co więcej, za pomocą Flight Track możemy również w każdej chwili sprawdzić pogodę w określonym miejscu i tym samym stwierdzić, czy istnieje ryzyko opóźnień.
Aplikacja charakteryzuje się bardzo przejrzystą grafiką. Wszystkie mapy interaktywne są naprawdę szczegółowe i pozwalają na łatwe odczytanie wszelkich koniecznych informacji. Oczywiście prezentowane są nich loty w czasie rzeczywistym, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu satelity. FlightTrack cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W zasadzie nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ aplikacja udostępnia nam sprawdzone dane dotyczące lotów na 3000 lotniskach w różnych rejonach świata. Basa aplikacji obejmuje w tym momencie ponad 1400 różnych linii lotniczych. Przekonaj się, jak to działa! Już teraz ścignij sam Flight Track i sprawdź, czy uda ci się dolecieć do celu o planowanej godzinie.

Comments are closed.