Viber na Androida

Chcesz wypróbować innowacyjny komunikator, który doskonale sprawdza się również na urządzenia z systemem Android? W takim razie zastanów się poważnie nad aplikacją Viber.

Aplikacja działa niezawodnie. Dzięki niej będziesz mógł stale pozostawać w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie przebywasz. Jedynym warunkiem jest oczywiście dostęp do Internetu. Aplikacja jest dostępna całkiem bezpłatnie. O jakości aplikacji może świadczyć ilość jej użytkowników. Na chwilę obecną z programu korzysta już ponad 200 milionów osób na całym świecie. Dołącz od nich i Ty! Z pewnością docenisz wygodę i niezawodność tego rozwiązania! Czego dokładnie możemy spodziewać się, instalując darmową aktualizację Viber? Przede wszystkim za darmo możemy pisać do znajomych oraz przesyłać im różne rysunki. Program może nam zaoferować liczne emotikony oraz naklejki, które pozwolą na wizualne urozmaicenie treści wysyłanej wiadomości. To jeszcze nie wszystko. Za pośrednictwem Viber możemy bezpłatnie dzwonić do znajomych. Aplikacja gwarantuje nam jakość dźwięku HD. Dzięki aplikacji bez problemu możemy udostępniać naszą lokalizację oraz zdjęcia i filmy.
Zastanawiasz się, z którymi znajomymi możesz się skontaktować za pośrednictwem Viber? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Aplikacja wykorzystuje Twój numer jako identyfikator. Dzięki synchronizacji z listą zapisanych w telefonie kontaktów szybko dowiesz się, które ze znanych Ci osób również korzystają z programu Viber. Nie czekaj! Już teraz przekonaj się, jakie to proste!

Comments are closed.