Menedżer haseł mSecure Android

Korzystając z bankowości online, portali społecznościowych oraz usług sklepów internetowych, musimy zapamiętać wiele różnych haseł, co niestety nie zawsze jest proste. Oczywiście stosowane hasła i loginy możemy zawsze gdzieś spisać, jednak nie jest to dobry pomysł. Jeśli lista taka dostanie się w niepowołane ręce, na pewno konsekwencje tego nie będą dla nas przyjemne.

Na szczęście obecnie dostępne są aplikacje, dzięki którym można w bezpieczny sposób przechowywać hasła, loginy oraz wszelkie ważne informacje. Jedną z takich aplikacji jest Menedżer Haseł mSecure w wersji na Androida. Teraz, nawet jeśli Twój telefon zostanie skradziony, nie musisz martwić się, że Twoje hasła, loginy itd. zostaną wykorzystane w nieodpowiedni sposób.
mSecure umożliwia nam stuprocentowo bezpieczne przechowywanie oraz synchronizację wszystkich poufnych danych. Obecnie aplikacja używana jest przez ok. milion użytkowników na całym świecie. Nie przypadkiem program zyskuje coraz bardziej na popularności. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, sam przetestuj mSecure.
mSecure to program używający wyjątkowo bezpiecznego szyfrowania blowfish. Nie ma zatem znaczenia, czy chodzi o numer konta czy może o nazwę użytkownika, na pewno dane te będą całkiem bezpieczne. Co jeszcze oferuje nam aplikacja? Przede wszystkim efektywną blokadę, która uniemożliwia podpatrywanie naszych danych przez innych. Użytkownicy mSecure mogą także skorzystać ze specjalnego generatora haseł, który pomoże nam utworzyć hasło praktycznie nie do odgadnięcia. Przy próbach złamania hasła, system ulega samozniszczeniu.

Comments are closed.