Libra Weight Manager na Androida

Wszystkie osoby, które zainteresowane są szeroko pojętym zdrowym stylem życia lub po prostu, które chciałyby pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, powinny bliżej zapoznać się z aplikacją Libra Weight Manager, która jest rozwiązaniem dedykowanym wszystkim użytkownikom systemu Android.

Nieważne, czy chcesz przede wszystkim trzymać zdrową dietę czy może Twoim celem jest poprawa kondycji, musisz wypróbować Libra Weight Manager. Na pewno będziesz zadowolony. Aplikacja wymaga od nas podania wzrostu oraz wagi. Fakultatywnie możemy również określić parametry wagowe, do których dążymy. W tym przypadku program poda nam przewidywany czas osiągnięcia zakładanych celów. Notując wszystkie zmiany wagowe, możemy dzięki wykresom generowanym przez Libra Weight Manager na bieżąco śledzić nasze postępy. To jeszcze nie wszystko. Aplikacja umożliwia nam dzielenie się swoimi osiągnięciami na popularnych portalach społecznościowych. Ponadto możemy także bez problemu wysłać wszystkie wygenerowane wykresy na nasz adres e-mail.
Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą efektywnie kontrolować swoją wagę. Zmiany w Twoim ciele będą dokumentowane na czytelnych wykresach, co na pewno zmotywuje Cię do dalszych wysiłków. Warto dodać jeszcze, że użytkownicy programu Libra Weight Manager mogą go skonfigurować w taki sposób, by program każdego dnia sam pytał o wagę. Na chwilę obecną aplikację możemy bez problemu pobrać za darmo. Jeśli jeszcze nie sprawdziłaś, jak działa Libra, zrób to od razu! Na pewno nie będziesz żałowała.

Comments are closed.