Dubstep Hero na Androida

Dubstep Hero to gra na Androida, która powstała z myślą o wszystkich wielbicielach dubstepu – popularnego nurtu elektronicznej muzyki tanecznej. Jeśli i Ty zaliczasz się do fanów tego stylu muzycznego i w dodatku miałeś już do czynienia z grami muzycznymi jak np. Beatmanaia, Dubstep Hero na pewno wzbudzi Twoje zainteresowanie.

Gra jest bardzo prosta, jednak, jak podkreślają liczni użytkownicy, naprawdę wciąga. Nawet się nie zorientujesz, jak szybko mija Ci czas, gdy uruchomisz tę aplikację. O co właściwie chodzi w grze? Po jej uruchomieniu w tle słyszymy jeden z dostępnych utworów muzycznych. Naszym zadaniem jest przyciskanie lecących się w naszym kierunku guziczków, musimy starać się robić to w rytm muzyki. Gdy piosenka się skończy, nasze wyniki przeliczane są na konkretną ilość punktów. Jeśli jest ona wystarczająca, przechodzimy do kolejnego poziomu. Aplikacja Dubstep Hero jest bardzo prosta do zainstalowania; gra się intuicyjnie. W wersji podstawowej twórcy gry oferują nam 20 utworów najbardziej znanych rosyjskich wykonawców dubstepowych, czyli m.in. zespołów Breaking Newes, Tom Reason oraz Fast Foot. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać inne utwory.
Dubstep Hero to aplikacja, która ma już wielu fanów. Nie najgorsza grafika, bardzo dobre brzmienie oraz stojąca na wysokim poziomie grywalność należą do najważniejszych plusów tej aplikacji. Pewnym minusem jest fakt, że początkowo gra oferuje nam jedynie rosyjski dubstep. Jednak, jak wspomnieliśmy, dość łatwo można wgrać ulubione utworzy innych wykonawców dubstepowych.

Comments are closed.