Talking Tom Cat FULL Android

Talking Tom Cat FULL to zabawna aplikacja na Androida, która spodoba się na pewno zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom w każdym wieku. Tytułowy Talking Tom to kot, który mówi. A dokładniej powtarza wszystkie nasze słowa. Możesz być pewien, że Tom zareaguje na każde Twoją wypowiedź.

Gra szczególnie podoba się najmłodszym, który z „rozmów” z gadatliwym zwierzakiem czerpią ogromną radość. Jednak także dorośli są zwykle rozbawieni tą nietypową aplikacją na Androida. Kot powtarza nasze słowa w taki sposób, który rozbawi każdego. Jeśli zamiast typowych gier zręcznościowych czy akcji chcesz spróbować czegoś całkiem nowego, już teraz ściągnij Talking Tom Cat FULL. Aplikacja na pewno Cię nie rozczaruje. Warto zaznaczyć, że gra odznacza się bardzo dobrą grafika. Postać kota jest niezwykle plastyczna, jego ruchy bardzo płynne.
Talking Tom Cat FULL to nie tylko mówiący kot, który powtarza nasze wypowiedzi. Gdyby tak było, aplikacja nie cieszyłaby się aż tak dużą popularnością. Gra przypomina w zasadzie bardzo popularne na przełomie wieku zabawki tamagotchi, dzięki którym dzieci mogły opiekować się wirtualnym zwierzątkiem. Ściągając grę Talking Tom Cat FULL, zyskujemy wirtualnego kota domowego, którego musimy karmić i pielęgnować. Gracz może się bawić ze zwierzątkiem i głaskać je. Jeśli pamiętasz jeszcze tamagotchi, gra przypomni Ci na pewno koniec lat 90-tych. Również młodsi użytkownicy systemu Android, którzy nie mieli okazji zapoznać się z kultową japońską zabawką, na pewno będą zachwyceni możliwością zaopiekowania się wirtualnym kociakiem, z którym w dodatku można „porozmawiać”.

Comments are closed.