Zynga Poker v1.13 na Androida

zyngaKiedy myślimy o grach karcianych, chyba każdemu z nas przychodzi do głowy przede wszystkim poker – gra, która od lat cieszy się ogromną popularnością. Obecnie możemy zagrać w pokera również z pomocą aplikacji Zynga Poker v1.13 na Androida. Zynga Poker jest mobilną wersją gry przeglądarkowej, która zyskała sobie ogromną popularność wśród użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Czego właściwie możemy spodziewać się po Zynga Poker v1.13? Również i w wersji na Androida gramy w pokera Texas Hold’em, czyli de facto najsłynniejszy rodzaj tej gry. Co istotne, aby wziąć udział w grze, logujemy się przy użyciu danych do konta na Facebooku. Niestety osoby, które nie posiadają konta na portalu póki co raczej nie będą mieć możliwości spróbowania swoich sił w Zynga Poker v1.13. Podczas gry możemy poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Przy wirtualnym stole gramy z realnymi osobami – w jednej grze może wziąć udział do 9 graczy.Ogólne zasady gry nie odbiegają od tych, które obowiązują w wersji przeglądarkowej. Jeśli kiedykolwiek marzyło ci się wziąć udział w partii pokera z prawdziwego zdarzenia, przetestuj od razu tę aplikację. Na sto procent będziesz usatysfakcjonowany. Nie musisz się też martwić ewentualnymi stratami w razie przegranej, ponieważ w grze obowiązuje waluta wirtualna.
Fakt, że do gry logujemy się przez Facebook, ma pewną istotną zaletę – otóż w zasadzie zawsze możemy liczyć na to, iż z łatwością znajdziemy partnerów do gry, niezależnie od interesującego nas poziomu rozgrywki. Warto jeszcze podkreślić, że aplikacja umożliwia nam sprawdzenie, jak w grze radzą sobie nasi znajomi.

Comments are closed.