Need for Speed™ Most Wanted na Androida

Teraz także użytkownicy urządzeń z systemem Android maja okazję zagrać w kultową grę samochodową. Nowoczesne samochody, trzymające w napięciu wyścigi, ucieczki przed policją – tego wszystkiego mogą spodziewać się wszyscy, którzy ściągną Need for Speed™ Most Wanted.

W grze możemy ścigać się ze znajomymi w takich samochodach jak m.in. Porsche 911 Carrera czy SRT Viper GTS. Biorąc udział w wyścigu, musimy jednocześnie pamiętać o tym, że jesteśmy ścigani przez policję. Celem gry jest zostanie MOST WANTED – czyli najbardziej poszukiwanym przez policję uczestnikiem wyścigów ulicznych. Super szybkość, doskonała grafika oraz wyjątkowo realistyczny system uszkodzeń wyróżniają tę grę na tle innych dostępnych aplikacji na Androida. Nawet, jeśli miałeś okazję grać w Need for Speed w wersji na PC, na pewno nie będziesz rozczarowany. Need for Speed™ Most Wanted utrzymuje wysoki poziom, do którego przyzwyczaili nas twórcy gry.
Gracz może obecnie wybrać jeden z ponad 40 modeli ekskluzywnych samochodów sportowych. N uwagę zasługuje fakt, że możliwe jest sterowanie samochodem zarówno poprzez dotyk jak i przez obracanie urządzenia. Jest to nowość w porównaniu do innych tego rodzaju aplikacji mobilnych. Oczywiście także i w tej wersji gry możemy wybrany samochód tak zmodyfikować, aby w stu procentach odpowiadał naszym upodobaniom. Zdobywając tzw. Speed Points, możemy z czasem uzyskać dostęp do innych samochodów. Dość łatwo można także sprawdzić, jak radzą sobie rywale i kto obecnie zajmuje pozycję Most Wanted.

Comments are closed.