Jesteś w kategorii: Nauka języków

Aplikacje przydatne przy nauce języków: słowniki, translatory, programy edukacyjne i inne. Ucz się języka gdziekolwiek jesteś ze swoim telefonem z Androidem.

Word Bucket na Androida

Chcesz nauczyć się nowego języka? Potrzebujesz pomocy przy nauce słówek i dłuższych zwrotów? Z pewnością przyda Ci się nowa aplikacja na urządzenia z Androidem – Word Bucket. Nauka słownictwa nigdy jeszcze nie była tak prosta. Teraz szybko przyswoisz liczne słówka z takich języków jak np.: angielski, francuski, portugalski, rosyjski, japoński itd. Aplikacja jest w stu procentach darmowa. Word Bukcet to rozwiązanie zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki w nauce danego języka, jak i dla tych, które osiągnęły już pewien stopień zaawansowania. Warto zaznaczyć, że program nadaje…

Tłumacz Google Android

Tłumacz Google obsługuje tłumaczenie treści w większości języków świata – zarówno najbardziej rozpowszechnionych (angielski, chiński, arabski, japoński, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, polski, etc) jak i rzadziej spotykanymi (jidysz, ormiański, łotewski, azerski, afrikaans, łacina, walijski, itp). Łącznie aplikacja umożliwia tłumaczenie z 64 języków, co czyni ją poręcznym narzędziem dla internauty wyposażonego w sprzęt z systemem Android.