Little Empire na Androida

Little Empire to strategiczne gra MMO opracowana z myślą o wszystkich użytkownikach systemu Android. W wielkim skrócie gra polega na wybudowaniu własnego imperium w fikcyjnym świecie. Atrakcyjna grafika w kreskówkowym stylu oraz wciągająca fabuła to istotne jej zalety. 

Gracz może wybrać jedną z trzech postaci, w która się wcieli. Od początku do naszych zadań należy przede wszystkim stopniowe rozbudowywanie swojego imperium. W tym celu gracz musi dołożyć starań, aby zdobyć złoto, kryształy oraz mojo – fikcyjny surowiec, dzięki któremu budowa nowych budynków przebiega w znacznie szybszym tempie. Mojo można zdobyć na dwa sposoby – wygrywając na loterii lub płacąc za surowiec prawdziwą gotówką.
Dużym atutem Little Empire są dynamiczne bitwy toczone z licznymi przeciwnikami. Zasadniczo gracz ma dwie możliwości – albo wyzwać danego przeciwnika wraz z jego wojskiem na swego rodzaju pojedynek na arenie albo też zaatakować jego zamek wraz z całą swoją armią. Co istotne, mamy realny wpływ na wynik walki. Odpowiednio dobrany szyk wojska, strategia ataku, sposób obrony oraz ilość żyć poszczególnych żołnierzy – to wszystko wpływa na finalny wynik toczonej bitwy. Aby zwyciężyć w bitwie, musimy zabić żołnierzy przeciwnika albo zniszczyć jego zamek.
Warto dodać, że nowi gracze mogą liczyć na pewne ulgi. Aż do szóstego poziomu ich zamki pozostają nietykalne dla przeciwnika, co więcej, nowi gracze nie tracą również żołnierzy w trakcie starć na arenie. Gra dostarcza świetnej rozrywki, na długo pozostaje w pamięci. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom rozgrywek strategicznych.

Comments are closed.