Icy Tower Game na Androida


Icy Tower Game jest już bardzo dobrze znaną grą, powstałą w 2001 roku. Zdobyła uznanie milionów użytkowników na całym świecie. Niedługo będą oni mogli mieć ją na swoich urządzeniach mobilnych z systemem Android. Ta darmowa aplikacja, zalicza się do gier zręcznościowych. Głównym zadaniem gracza jest wejście na szczyt wieży lodowej, po kolejnych jej piętrach. W momencie, gdy zaczyna się kończyć czas na przejście, ekran podnosi się dużo bardziej dynamicznie.

Postacią, w którą się wcielamy jest Harold, bardzo pozytywnie nastawiony do życia raper. Raper próbując wdrapać się na sam szczyt wieży, musi bardzo uważać, gdyż nieuważny, nieprzemyślanej krok kończy się upadkiem. Za każdy przebyty stopień czy wykonanie specjalnego ruchu, gracz uzyskuje bonus w postaci 10 punktów. Reguła jest jedna. Im nasz Harold szybciej się będzie poruszał tym uzyska większą siłę i wyżej będzie skakał, odbijał się od ścian, aż do trybu kombo. Sterowanie za pomocą akcelerometru jest dodatkową pomocą.

Gra z pewnością wymaga sporej koncentracji i szybkiej adaptacji do zmiennych warunków. Wyjątkowo zachęcające do gry są jej nieodłączne elementy: ciekawa grafika i dobra muzyka.

Pobierz grę Icy Tower Game na Androida (gra dopiero powstaje!!!):

Comments are closed.