Pasjans Android


Któż z nas nie grał choć raz w życiu w Pasjansa. Pasjans wciąga pasjami, wiemy nie od dziś. Gra ta jest od zawsze dobrym sposobem na jesienną nudę i chandrę. Na początku nasze komputery zawładnęła najbardziej podstawowa wersja tej gry. Z czasem pojawił się Pasjans Pająk. Teraz gra ta powraca w swoim najlepszym wcieleniu. Jako Pasjans na Androida! Dzięki temu nikomu się nigdy nie znudzi.

Gra produkcji AndroApps.com to kolekcja składająca się z ponad 250 rodzajów Pasjansa. Jest tu możliwość szybkiego wyszukiwania (najlepiej według typów Pasjansa), zaznajomienia się z konkretnymi zasadami, czy wersją demo. Ponadto można zmienić tło „stołu” do gry oraz skorzystać z dostępnych podpowiedzi. Warto przetestować tę kultową grę w swoim telefonie.
Pasjans na Androida download:

One Response to “Pasjans Android”

  • Merry pisze:

    Bardzo często po powrocie z pracy bądź ze szkoły chciałoby się usiąść i odprężyć. Zdecydowanie dobrym sposobem na to jest spokojne układanie pasjansa. O ile układanie pasjansa zwykłymi kartami wymaga wolnego miejsca i przygotowania się, tak skorzystać można z gry znajdującej się na komputerze. Do wyboru jest pasjans, który dostarczany jest razem z systemem operacyjnym, bądź pochodzący ze strony zewnętrznej. Bez problemów znaleźć można różnego rodzaju gry karciane, ponieważ na każdej stronie z grami flash znajduje się dla nich oddzielna kategoria. Układanie pasjansa za pomocą komputera jest bardzo wygodne i nie wymaga żadnych przygotowań. Wystarczy uruchomić grę i wybrać stopień trudności, a dostaniemy dostęp do naszego ulubionego pasjansa. Samo układanie polega na przeciąganiu kart za pomocą myszki, co jest bardzo wygodne i pozwala na szybkie rozgrywki. Bardzo często pasjans pozwala na pozbycie się stresu, ponieważ uspokaja spokojną rozgrywką. Przy okazji tego typu gry karciane skutecznie poprawiają umiejętność logicznego myślenia, ponieważ trzeba dobrze zastanawiać się nad ruchami i myśleć kilka ruchów do przodu. Inne gry wymagają jeszcze szerszego myślenia nad swoimi posunięciami, ponieważ zmierzyć można się z żywym przeciwnikiem bądź z przeciwnikiem komputerowym.

Leave a Reply