AutoCAD 360 na Androida

AutoCAD 360 to bardzo dobra aplikacja wyprodukowana przez Autodesk Inc. Jak nie trudno się domyślić program umożliwia nam podgląd oraz szeroko pojętą edycję rysunków CAD. Już na wstępie należy podkreślić, że ten to darmowe oprogramowanie może być bez przeszkód używane także w celach komercyjnych. Jedyne, co musimy zrobić, aby moc skorzystać z aplikacji, to zarejestrowanie się w usłudze. Później wystarczy już tylko wysłać swój rysunek na nowo utworzone konto.

Aplikacja AutoCAD 360 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które interesuje przeglądanie oraz profesjonalne edytowanie plików DWG/DXF. Jeśli już mowa o edytowaniu rysunków, to użytkownicy aplikacji mogą korzystać z szeregi bardzo przydatnych narzędzi jak np. linia, polilinia, okrąg itd. W grę wchodzi również edycja określonych elementów danego rysunku. W tym względzie możliwe jest obrócenie, skopiowanie, przycięcie, przeniesienie itd. danego elementu. Problemu nie będzie także z dodaniem do istniejącego rysunku jakiegoś nowego elementu, niezależnie od tego, czy chodzi o grafikę czy tekst. Rzecz jasna opracowywane rysunki możemy udostępniać innym użytkownikom aplikacji AutoCAD 360.
Zaletą programu AutoCAD 360 jest również fakt, że możliwa jest praca w trybie offline oraz obsługa warstw. Użytkownicy mogą ponadto w dowolnym momencie dodać komentarz. Jeśli chodzi o rysunki w 3D, to możliwe jest ich przeglądanie zarówno w 2D jak i w 3D. Wszystkie wprowadzone zmiany zawsze możemy cofnąć. Opracowywane rysunki da się dość łatwo zsynchronizować z serwisem online.

Comments are closed.